Hakkımızda


ATEK Bağımsız Denetim ve Mali Müşavirlik Anonim Şirketi YMM ve SMMM ünvanlı denetçi ve danışmanlarından oluşan profesyonel kadrosu ile seçkin müşterilerine; vergi hukuku, mali, ekonomi ve yatırım konularında uygulamalı danışmanlık, vergi muhasebe denetimi, bağımsız denetim, yönetim danışmanlığı, yeminli mali müşavirlik ve tasdik hizmetlerini başarı ile sunan bir işletmedir.

ATEK Bağımsız Denetim ve Mali Müşavirlik A.Ş., her biri en az 15 yıllık mesleki tecrübeye sahip ortakları  ve  deneyimli   ekiplerinin   birleşmesiyle   oluşan   güçlü  yapısıyla,   Ülkemizin  güçlü şirketlerine başarıyla hizmet vermekte ve diğer taraftan hizmet alanlarını genişletmeye devam etmektedir.

 

ATEK Bağımsız Denetim ve Mali Müşavirlik A.Ş., güçlü denetim kadrosu, deneyimli çözüm ortakları, bilgi işlem altyapısı, çalışma ve eğitim mekanları ile ulusal ve uluslararası alandaki faaliyetleriyle müşterilerine zamanında, güvenilir ve kaliteli hizmeti sunmaya devam edecektir.

Misyonumuz


Yeniliğe açık, geleceği kovalayan, bir denetim firması olmanın ötesinde hizmet verdiği firmaların bulunduğu sektördeki yurt içi ve yurt dışı gelişmeleri takip ederek, ilgililerin bilgilendirilmesi, sadece mali tabloların analizi değil şirketlerin profesyonel yöneticilerine hedeflerine ulaşmalarında yardımcı olmak.

Bu kapsamda hizmet verdiğimiz firmaların çalışanlarını güncel mevzuatla her gün takviye etmek, destek olmak kendimizi her gün geliştirirken bilgi ve deneyimlerimizi diğer meslek mensuplarına aktarmak.

 

Bütün çalışmalarımızda kaliteden asla ödün vermemek ana felsefemizdir.

 

Aristo’nun söylediği gibi “Kalite bir yasa değil bir alışkanlıktır.”  Tecrübeli kadromuz için kalite bir alışkanlıktır.

Vizyonumuz


 

Kalitesi ve disipliniyle, yurt içi ve yurt dışında ismiyle anılan bir denetim ve danışmanlık firması olmak. Bu vizyona ulaşmak için kendini bilgi birikimiyle sürekli yenileyen ekibimizin geçmiş tecrübelerini geleceğe taşımak ve değerlerimizden asla taviz vermemek temel prensibimiz olacaktır.